Strona główna Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt Dni otwarte

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Alija

Dodany 21:17, 05 sie 2021
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście chodziło mi o tą drugą różę. Teraz widzę dokładnie różnicę, myślałam, że może inne światło... Emma jest przepiękna.

Dodany 00:01, 06 sie 2021
strat w ogrodzie i przykrych poburzowych widoków współczuję. Rośliny urosły Ci nie wiadomo kiedy i z jednego sumaka pod oknem urodził się wspaniały ogródOgromny wysiłek włożony się opłacił i teraz podziwiamy efekty. A sił na działania dalsze widzę nie zabrakło, tak trzymaj
Rojodziejowa
Img 6936

Dodany 16:05, 10 sie 2021
Margerytka40 napisał(a)

Asiu w tym Twoim zestawie, jestem po prostu zakochana!! Bergenia i hakone wyglądają bosko. Będę kopiować Którą odmianę hakone tutaj masz?

Dodany 18:40, 10 sie 2021
Alija napisał(a)
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście chodziło mi o tą drugą różę. Teraz widzę dokładnie różnicę, myślałam, że może inne światło... Emma jest przepiękna.

Emma w tym roku kradnie moje serce

A to Lady off Shalot

Dodany 18:52, 10 sie 2021
Margerytka40 napisał(a)

Emma w tym roku kradnie moje serce

Piękny kolor, a na dodatek zieleń liści też w trochę podobnym odcieniu. Całość zachwycająca.
Jesienna róża.

Dodany 19:09, 10 sie 2021
Rojodziejowa napisał(a)

Asiu w tym Twoim zestawie, jestem po prostu zakochana!! Bergenia i hakone wyglądają bosko. Będę kopiować Którą odmianę hakone tutaj masz?

To zwykła h.macra,potworzasta

Dodany 19:10, 10 sie 2021
Alija napisał(a)

Piękny kolor, a na dodatek zieleń liści też w trochę podobnym odcieniu. Całość zachwycająca.
Jesienna róża.

Dodany 19:18, 10 sie 2021
sylwia_slomczewska napisał(a)
strat w ogrodzie i przykrych poburzowych widoków współczuję. Rośliny urosły Ci nie wiadomo kiedy i z jednego sumaka pod oknem urodził się wspaniały ogródOgromny wysiłek włożony się opłacił i teraz podziwiamy efekty. A sił na działania dalsze widzę nie zabrakło, tak trzymaj

Sylwia pamiętasz sumaka. Lata świetlne. Dobrze, że są fotki bo sama bym nie uwierzyła, że tak się to pozmienia. Ogród mnie w końcu cieszy i mogę z niego nie wychodzić. Jest jeszcze tu i tam coś co może nie zupełnie mi pasuje ale to już pikuś. Miałam ogromne szczęście, że tu trafiłam i, że znalazły się osoby, które podzieliły się ze mną swymi doświadczeniami, wiedzą, talentem,wystarczyło tylko "trochę" poryć

Dodany 19:49, 10 sie 2021

Asia hyle czoła cudowny widok .To nagroda za rycie przez te lata aż spojrzałam od kiedy na O jesteś.
Dla takich widoków warto żyć

Dodany 20:10, 10 sie 2021
Mirka napisał(a)

Asia hyle czoła cudowny widok .To nagroda za rycie przez te lata aż spojrzałam od kiedy na O jesteś.
Dla takich widoków warto żyć

W lipcu minęło 5 lat, pierwsze prace to 4 lata. Masa planowania, ech, jak sobie przypomnę... . Chyba wynik dość dobry jak na powierzchnię do ogarnięcia

Dziś coś na różano to jeszcze róże

I nie tylko