Strona główna Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt Dni otwarte

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród TAR

Dorii
Pxl 20210707 154345479 3

Dodany 00:03, 28 wrz 2021
Cudnie
Kasya
Wiosna av

Dodany 01:31, 28 wrz 2021
Nalapalas trochę słońca w obiektyw
Nawet jesień może cieszyć pieknie

Dodany 06:18, 28 wrz 2021
Bardzo przyjemne widoczki. Fajnie się wiją ścieżki w Twoim ogrodzie i zachęcają do spaceru. A wszędzie piękne smaczki ogrodowe.

Czy Twój wilczomlecz to tiny tim?

Dodany 06:26, 28 wrz 2021
Piękne łany rozchodników masz. Motyla uczta na nich normalnie się odbywa. I zawilce śliczne. I barbule, Rośnie wszystko u ciebie jak na drożdżach. Zachwycam się. Chciałabym na żywo zobaczyć...

Dodany 09:57, 28 wrz 2021
Gosiek33 napisał(a)
Czuję się jak dziecko, którego Mikołaj zawalił całym workiem prezentów - cuda

Wszystkie motyle do Ciebie poleciały

motylami jestem zachwycona, troche ciepla i wyległy na ogrod, caly tydzien ma byc cieply łącznie z weekendem i stwierdzilam, ze nigdzie sie nie włócze po okolicach tylko spedze w ogrodzie. Mam niedosyt przebywania. Na caly lipiec i czesc sierpnia wypedziły nas konskie muchy. Teraz spokojnie i cieplo to pokorzystam. Ale raczej nie porobie, od nadgarstka po caly bark reka prawa niesprawna mam nadzieje przez zime sie naprawic.

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Urocza jesień. Aż się ciepło na serduchu robi od patrzenia.

Haniu dziekuje. Wreszcie troche ciepla i jest szansa, ze jesienne cuda zakwitna i zdaza sie wybarwic nim opadna lub sczernieja. Przydałoby sie głowki jezówek po wycinac, bo strasza a nasion juz mam za duzo i zaczyna sie balagan robic.

MartaCho napisał(a)
Przepiękne zdjęcia! Ogród przez wieeeelkie O. Czarujący po prostu!

U nas też wczoraj nieprawdopodobne ilości motyli- takiej ich ilości jeszcze u siebie nie widziałam

Wszedzie gdzie kępy rozchodników i czosnki tam mnostwo motyli, sama jestem zaskoczona iloscia. Moze to efekty braku opryskow chemicznych. Miały szanse na wylęg. Na dłuzsza mete prowadzenie ogrodu bez opryskow sie sprawdzilo. Nie powiem, ze nie mialam strat, bo byloby to falszowaniem rzeczywistosci. Liście w wielu miejscach sa obżarte. Ale bez wielkiej tragedii. Wiecej szkod narobil kret i susza.

Magleska napisał(a)
Tarcia
nie wiem co nowego napisać -jest cudownie ,bosko -zjawiskowo
Fajnie ,że fotki wstawiłaś

Madziu dziekuje, u Ciebie klony juz szaleja i skaniak kolorami kusi. A porzadku niejeden zazdrosci w tym ja

Basieksp napisał(a)
Ach te motyle piękna jesień

wystarczy dac im sie rozwinac i włala, latajace kwiaty

Agatorek napisał(a)
Ehhhh…

CUDOWNOŚCI

ogrod dziekuje

Dorii napisał(a)
Cudnie

ale cos marcinki w tym roku jakby pozniej, moze to i dobrze

Kasya napisał(a)
Nalapalas trochę słońca w obiektyw
Nawet jesień może cieszyć pieknie

za słoncem juz teskno bylo, poprzedni tydzien okropnie zimny i ponury. nawet kretom sie podoba, w godzine 6 kopcow zrobily dziadory wstrętne. ale jesieni nadal nie lubie, cale moje ja wyrywa sie do Włoch

Helen napisał(a)
Bardzo przyjemne widoczki. Fajnie się wiją ścieżki w Twoim ogrodzie i zachęcają do spaceru. A wszędzie piękne smaczki ogrodowe.

Czy Twój wilczomlecz to tiny tim?

Helen, to Tiny Tin, 3 kwitnienie w tym sezonie. mimo smrodliwego zapaszku bardzo go lubie ściezki .... kopiowalam od najlepszych ale serio, poprzedni ogrod byl geometryczny (na poczatku) okropnie mi nie pasowal, plaski taki nieciekawy. jednak zakola, ściezki, ukryte kątki duzo lepiej sie prezentuja.

inka74 napisał(a)
Piękne łany rozchodników masz. Motyla uczta na nich normalnie się odbywa. I zawilce śliczne. I barbule, Rośnie wszystko u ciebie jak na drożdżach. Zachwycam się. Chciałabym na żywo zobaczyć...

Iwonka zaproszenie otwarte, wbijaj. Poki jeszcze jest Rozchodniki to moje ulubione jesienne byliny. Sa powtykane w kazdym mozliwym miejscu. Zreszta szukalam do ogrodu typowo jesiennych kwiatów i bedzie w nim dominowac: zawilec, rozchodnik, chryzantemy, zimowity, rózne marcinki plus trawy i wybarwione liscie. Nie lubie i nie mam wrzosow. Kojarza mi sie z pechem i cmentarnymi dekoracjami.
Ale chce kupic kilka dyń i poustawiac w ogrodzie, moze bedzie fajnie

Dodany 10:37, 28 wrz 2021
Bardzo mnie ujely twoje ujecia i ta brzoza!Moje marzenie.

Dodany 16:51, 28 wrz 2021
Pięknie

Dodany 20:18, 28 wrz 2021
Cóż tu dużo pisać jest cudownie wróciłam się do zdjęć z kajaków, masz tam przepiękne rejony, ja w tym roku też spróbowałam i powiem ci jestem zachwycona, chcę powtórzyć pozdrawiam

Dodany 20:39, 28 wrz 2021
Dawno mnie tu nie było a ogród wyrósł że hoho! Fajnie z tą małą ilością trawnika, dużą ilością nasadzen
Okolice przepiękne! Super zdjęcia z podglądania natury.

Szczególnie odniosę się tylko do derenia Controversa Variegata - super, że rośnie tak ładnie i w górę. Mój też ma ładne przyrosty, tyle że na boki :/
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
TAR
Dsc 0226 1

Dodany 15:23, 07 paź 2021
jeszcze mało jesiennie weekendowe fotki. dzis ogrod wyglada zupelnie inaczej, jest jakis taki miodowy